Рондель

Рондель року 2023

Я ще під приємним враженням від фестивалю ронделя! Відбулось нагородження лауреатів “Рондель року 2023” – нас було двоє! Я стала переможцем, отримала медаль і Диплом лауреата літературного конкурсу! Вручення провів голова НСПУ Михайло Сидоржевський!

Який це був радісний і хвилюючий момент! У такі хвилини гостріше відчуваєш свою відповідальність перед її величністю Поезією! Заряджаєшся на нові злети, нові висоти! Дійство відбулося у міському будинку культури з поважними гостями, письменниками, керівниками влади, шанувальниками та авторами ронделя! Чудове музично-пісенне, літературне дійство! Щиро дякую його натхненнику і організатору, автору більш як 1000 ронделів, голові Асоціації поетів – ронделістів пану Миколі Микола Боровко Боровку, його заступнику пану Володимиру Литвину, поважному журі за пошанування моєї творчості в жанрі ронделя! Я втішена і щаслива!

Один комент

  1. Вітаю Вас, пані Людмило! Недарма не спалося, визрівало через роки і сльози, оте ВЕЛИКЕ. Дяую всім богам, що надали мені щастя жити в той самий час, бути хоч трішки причетним до Вашого дарування, доторкнутися до Великого, Вічного. Вам дякую. Гордий знайомством з такою Людиною.

Залиште відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *