Роменська бібліотека ім. Бориса Антоненка-Давидовича

‎Лариса Пасєвіна

5 листопада в центральній міській бібліотеці для дорослих ім. Бориса Антоненка-Давидовича відбулася презентація нової збірки творів поетеси Людмили РОМЕН «Чорнобривці на снігу». Під час творчої зустрічі в теплій атмосфері шанувальники таланту землячки ознайомилися з новими віршами та отримали справжню насолоду від виконання пісень на власні поезії та твори відомих українських авторів.
Нагадаємо, Людмила Ромен (Шевченко) – поетеса, композиторка та громадський діяч. Народилась вона 28 січня 1959 року в Ромнах. У 1976 році закінчила місцеву школу № 11 та музичну школу по класу фортепіано. На даний момент проживає в місті Суми.
Людмила Ромен є однією з найактивніших громадських діячок Сумщини кінця 80-90-их років. Вона є членом національних Спілок України: Спілки майстрів народного мистецтва, Спілки письменників та Асоціації Діячів естрадного мистецтва України. А з 2003 по 2015 роки була відповідальним секретарем Сумського обласного відділення Національної спілки письменників України.
Літературний захід відвідала в. о. начальника відділу культури міськвиконкому Яна Мутлаг, яка передала пані Людмилі вітання від міського голови Сергія Салатуна та висловила захоплення творчістю поетеси. Приєднались до вітань виконавчий директор Роменського земляцтва Надія Карпенко, літератори Любов Матузок, Наталія Петренко, Ніна Правдюк, Тамара Марченко, Тетяна Іванова та директор МЦБС Ніна Рослова.
Не байдужими учасниками заходу стали учні старших класів ЗОШ № 11 та Перехрестівської ЗОШ. Колишню випускницю свого навчального закладу вітала директор ЗОШ №11 Вікторія Зеленська. Вона щиро подякувала пані Людмилі за приємні миті спілкування та свято поезії, подароване усім присутнім.
На завершення всі бажаючі мали змогу придбати книги з автографом автора.

Залиште відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *