Сварга

Вже ВОСКРЕСАЄ ВСЯ ПРИРОДА!

20 БЕРЕЗНЯ → ДЕНЬ ВЕСНЯНОГО РІВНОДЕННЯ о 23:24.
ВЕЛИКДЕНЬ! Світловий день з цього моменту починає збільшуватися, а ніч – зменшуватися. Тому і Великий День – ВЕЛІННЯ Вищих Сил все ВОСКРЕСАТИ до життя, пробуджувати, заплідньовати! У цьому Світоглядна суть приРОДи, гармонії людини у просторі зі Всесвітом, частина його.
ХРИСТОСОВЕ ж воскресіння – це суто церковне релігійне свято, позбавлене гармонії людини, єднання її з середовищем, в якому живе і невід’ємною частиною якого являться. На жаль, з нав’язуванням, накиненим на душу вогнем і мечем християнства МИ ВТРАТИЛИ себе, свою суть – співтворіння Великого Творця, носієм якого ми є, через НАС ВІН себе реалізовує, ДІЄ і дає ВОЛЮ проявляти себе!
Ми – не РАБИ (можливо, це слово дає розуміння – уБИли РА–Сонце, без РА-радості, світла-мудрості людина безвольна, пригнічена) Божі, МИ – його діти! А діти (або онуки Дажбожі) – це продовження батьків, продовження свого коріння Роду! Християнство цього всього нас позбавило і ВІДРІЗАЛО – зробило нам на тисячоліття духовне обрізання…
Хай це нікого не ображає, не переслідую цієї мета аж ніяк. Я просто ЙДУ ШЛЯХОМ, ЯКИЙ МЕНІ ЗА-ПО-ВІДАВ(Х), ВДИХНУВ СЕБЕ ТВОРЕЦЬ-РОД-ЛАД!
Кожний робить вибір, яким духовним шляхом йому іти . ВіРА – це ВІДАТИ РА, а не сліпе поклоніння християнським догмам чи мощам, віра на слово.
У те що День Збільшується, що закінчилося Коло обертання Сонця і починається нових його рух на Зимове Сонцестояння, чи те, що з яйця народжується пташка як і все у Світі, і про це співається в колядках, що Світ розвинувся з Яйця-Райця, чи символи Великодня – Писанки і висока Паска – символи чоловічого статевого запліднюючого органу – у все це не треба нам вірити – МИ ЦЕ ЗНАЄМО, бо Відаємо, БАЧИМО на власні очі. Про що легко говорити, бо це все ПРАВда. Не вір словам – вір діям, вір у те, що бачиш. Перша зелень, розбруньковування, сокорух відбувається не за церковним календарем! А ми коли святкуємо Зелену неділю чи Трійцю (змішування синьої і жовтої фарби (навіть діти це знають!) дає нам ЗЕЛЕНИЙ колір – колір життя-зелені-плоду)? Поєднання Чоловічої (жовтої) і Жіночої (синьої) стихій і дає життя –дитя! Це і є символ Трійці! ХРЕСТ, бо – горизонталь і I вертикаль дає третій знак –дитя, тож і +.
Кожну людину ВЕДЕ ДУША ТУДИ, де вона відчуває свою спорідненість, свою приналежність, свою сутність, свою повноту.
Я за те, щоб християнська релігія не нашаровувала себе на Живий ЛИК-СВІТОГЛЯД Сонцепоклонництва автохтонного народу, а жила СВОЇМ-писаним, своїм справдішнім трактуванням свят і обрядів. Не творила мутантів типа Іван Купайло (це хто такий?), свою Пасху – Христосове воскресіння не називало Великоднем – бо це кощунство, не відповідає дійсності навіть у часі, колядки ( від КОЛЯДИ) не співало про Ісуса, бо це тоді Ісусівки, бо ж співайте про Коляду, яка народжує СИНА-СОНЦЕ-ЯСЕН СВІТ!..
Щедрують і співають Щедрівки – ВЕСНОЮ! коли прилітають ластівки, зозулі облітають сади , плодяться тваринки, і Засівають теж ВЕ-СНОЮ (вертання зі сну. авт.) Багато чого ще писати можу, але відішлю зацікавлених до праці І.ОГІЄНКА «Дохристиянські вірування укр. народу» https://chtyvo.org.ua/authors/Ohiyenko_Ivan/Dokhrystyianski_viruvannia_ukrainskoho_narodu/
Так що, апелюйте не до Людмили Ромен, а до митрополита Івана Огієнка, до Івана Франка «Сотворення Світу» https://www.yakaboo.ua/ua/sotvorennja-svitu-2339865.html
Не я це все вигадала. Я це все знайшла у щедрівках, колядках, казках, символах рушників, посуду, книгах… Знайшла себе. Шукайте і ви, якщо є у цьому вам потреба.
Повертаюсь до ВЕЛИКОДНЯ. Для себе визначила для зручності:
21 березня – весняне рівнодення, ВЕЛИКДЕНЬ, перед тижнем була Вербна неділя,
21 червня – КУПАЙЛО – літне Сонцестояння,
21 вересня – осіннє рівнодення, (Світовид, Миробог, Сіменник…)
21 грудня – Різдво Дажбога, КОЛЯДА…
Дати можуть коливатись 20-21 числа в залежності від високосного року. Дехто з громад рідновірських прив*язався до неділі – 19 березня. Звісно, у вихідний збиратись легше людям для святкування громадою.
МОЖЕ, КОЛИСЬ ДЕРЖАВА ПОВЕРНЕ СОБІ РАЗОМ З МОВОЮ І СВОЄ ЛІТОЧИСЛЕННЯ І СВІЙ КАЛЕНДАР!
Ці ключові точки-дати і створюють, і є Животворящий Хрест, Сварга, знак Свасті-Свастики – обертання руху Сонця, СонцеКоло! Животворяща енергія Сонця-Роду-Ладу! Є правостороння і лівостороння Свастика – чоловіча і жіноча, а разом при накладанні одної на іншу і утворюють КОЛО. Безвічний Рух Життя! ПРОБУДЖУЙМОСЬ!
Вже ВОСКРЕСАЄ ВСЯ ПРИРОДА! СКРЕСАЮТЬ РІЧКИ, СОКОРУХ НУРТУЄ в стовбурах дерев!
Скоро проліски відкриють свої небесні очки, випурхне жовтоцвіт маленькими сонечками! І в цих кольорах ПЕРВОКВІТУ – теж святі кольори нашого прапора – ЖОВТО-БЛАКИТНІ!
ЖОВТИЙ – СОНЦЕ-БАТЬКО-ВОГОНЬ-Запліднююча Сила,
БЛАКИТНИЙ – ЗЕМЛЯ-ЛОНО-ЖІНКА-МАТИ-ВОДА!
І небо з колоссям тут НІ ДО ЧОГО. (Хіба більше ніде у світі нема неба і ланів пшениці?)

ШАНУЙМО СВОЄ, СВОЇ СИМВОЛИ-ЗНАКИ, свою духовність!
По ВАШІЙ ВІРИ ВАМ І БУДЕ!
У ЩО віримо – те і маємо!
Тож Вірмо ПРАВильно ( від Світу Божественної Сили ПРАВ),
Є ТРИ Світи : ПРАВ, ЯВі НАВ.

Живімо ПО КОНАх!

«СВАСТИКА (санскр. स्वस्तिक, латиніз. svastika) — стародавній символ у вигляді рівнораменного хреста із загнутими на 90° ліворуч або праворуч раменами, що трапляється в багатьох культурах. Назва походить від санскритських слів su («добре») і asti («буття»).
У слов’ян звучить як побажання «ЩАСТИ». Цей символ дуже поширений і найчастіше пов’язаний із Сонцем». (З Вікіпедії).

Залиште відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *