Національний тиждень читання

Національний тиждень читання

Твори Людмили РоменСьогодні в учнів 11-Б класу КУ Сумська спеціалізована школа I-III ступенів №17, м.Суми,Сумської області відбувся захід в рамках Всеукраїнської інформаційно- просвітницької тематичної акції «Національний тиждень читання»: зустріч з поетесою #Людмилою_РОМЕН, громадською діячкою, членом Національної спілки майстрів народного мистецтва України, членом Національної спілки письменників України! Лауреатка декількох всеукрїанських літературних премій і, зокрема, премії О.Олеся, у 145-річчя якого і відбулась зустріч. Авторка 18 поетичних збірок.
Щиро дякую за запрошення організаторам зустрічі – бібліотекарці Марії Григорівні, вчителю Інні Георгіївні Черняк та одинадцятикласникам! Діти – ви були неймовірними! Ви підготувалися, ви мені прочитали вірші, заспівали в подарунок пісню, запитували конкретні питання, які вас хвилювали!
Вийшла дуже змістовна зустріч! Мені якомога більше хотілося вам передати своїх знань, свого відношення до Слова, частинку тепла і любові своєї душі! Сподіваюся, що ви тепер будете уважнішими до висловлювань, до стосунків.
Будете вбачати в словах не предмети і означення чогось, а намагатися вловити суть Їх, Їх живу енергію, що тече, як річка, як і кров, у невидимих судинах Світу, творячі Те, про що мислимо, чого прагнемо, що уявляємо!
То ж давайте МРІЯТИ, МИСЛИТИ, ПРАГНУТИ МИРУ І ПЕРЕМОГИ! ДОБРА І ЛЮБОВІ!
Наскільки важливо ЧИТАЧИ КНИГИ – бо вони – ЖИВІ, як і люди – мають свій шепіт, шурхіт сторінок, свій запах фарб, особливість дотику і відчуття через пучки пальців матеріалу палітурки, аркушів, паперу, аури Літер! – засвідчив вам свою зацікавленість і директор школи – Віталій Васильович Колісник. Залюбки при нагоді буду рада ще не одній зустрічі!
А ще сьогодні мене привітала перша в цьому році Ялинка!
Зустріч – свято!
Бажаю, мої друзі вам, щоб були ті, які подарують вам радість і тепло душі пропри всі обставини, любов серця і турботу, ніжну усмішку і затишок!
Хай сьогодні вночі Миколай принесе до ваших діток торбинку приємних несподіванок! Неочікуваних подарунків, щоб хоч у ці зимові свята ми побачити трішки щасливих очей!

Залиште відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *