Ювілейна зустріч

Моє кредо: “Стережу себе, свою совість – служити Слову!”

Мої дорогі друзі, колеги, шанувальники і поціновувачі українського Слова, Мови, Пісні – духовної та ментальної скарбниці рідної України!
Ось і відбулося свято творчості Людмили Ромен під гаслом «СТЕРЕЖУ СЕБЕ, СВОЮ СОВІСТЬ – СЛУЖИТИ СЛОВУ!», і на цьому була вибудувана концертна програма, яку підготувала для ВАС у свій ювілейний рік!
Щиро дякую всім, хто завітав на свято попри дощ, сигнали тривоги, які почастішали останніми тижнями… Квітень до нас – черемхою і буянням бузку тулиться, але вибухи рвуть струни весняного сонця і аромати первоцвітів… Ніколи так ще не хотілося ЖИТИ і ТВОРИТИ, і радувати собою Світ! То ж наважилась на творчу зустріч, щоби ще раз засвідчити, що жила і живу , творила і творитиму, щоб прославляти свій Рід і давньоукраїнські традиції, Мову і Україну!
І таку можливість мені надала Сумська міська центральна бібліотека ім.Т.Г.Шевченка. У затишній залі, з десятками кобзарів на стенді, з портретом Тараса Шевченка, із державними символами України – гербом і калиною, відбувся мій ювілейний творчий вечір. Висловлюю сердечні слова вдячності директору Сумської міської публічної бібліотеки – Юлії Заговорі за привітальне слово, яким і розпочалося свято. Дякую працівникам бібліотеки за допомогу у підготовці проведення ювілейної концертної програми, а саме:
Клімачовій Любові – завідуючий бібліографічним відділом, Возній Олені – за оформлення відео роликів, що супроводжували номери, Данилову Дмитру – за технічне обслуговування. Особлива вдячність моїм прекрасний і красивим ведучим: Самойловій Ірині – завідуючий відділом обслуговування читачів та Кузьміній Олені – завідуючий сектором культурно-просвітницької діяльності бібліотеки.
Дякую за слова привітання, за увагу і пошанування мене як мисткині слова і музики, як громадської культурної діячки головному спеціалісту відділу культури СМР – Олені Карсункіній, голові Сумської обласної організації НСПУ – Сергію П’ятаченку, першому заступнику голови Сумського землятства у м. Київ – Віктору Соболевському, голові обласного товариства «Просвіта» – Олексію Шевченку та члену правління – Ганні Петренко, завідувачу музею Тараса Шевченка – Лідії Костенко, які прийшли з відзнаками, нагородами, подарунками.
У концертній програмі взяли участь студенти-режисери ІІІ курсу відділення видовищно-театралізованих заходів Сумського фахового коледжу мистецтв і культури ім. Д. Бортнянського, учні-екскурсоводи ССШ № 7.
Душевне тепло і радість спілкування стало для нас острівцем людяності і міцності духу! Коли душа тягнеться до Слова, до мистецтва, до доброго і чистого – вона справжня! Вона жива! Сподіваюсь, що ми разом створили атмосферу гармонії і бажання миру – це значить – ПЕРЕМОГИ!
Суми – це Україна!
Ми – це Україна! Була, є і буде у наших серцях!
Дякую за кожен свій прожитий день Захисникам, що боронять Україну!
Слава Україні!

Ваша Людмила РОМЕН.

Знакові світлини свята до вашої уваги.

Залиште відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *