ОБрази, обРАзи, обраЗИ

ОБрази, обРАзи, обраЗИ

В Сумській міській бібліотеці ім. Т. Шевченка відбулася презентація нової унікальної збірки віршів — оригінальних тавтограм української поетеси Людмили Ромен «ОБрази, обРАзи, обраЗИ». Книга засвідчує невичерпні виражальні можливості нашої Мови — скарбу, який накопичував і зберіг український народ протягом віків…
З новою збіркою через зум-зв’язок авторку привітав Микола Гриценко — відомий український поет, наш земляк, відповідальний секретар Національної спілки письменників України, який високо цінує творчість Людмили Валентинівни. Працівники Роменської районної бібліотеки також надсилали свої вітання талановитій землячці в онлайн-форматі. На зустрічі були присутні учні ЗОШ № 15, письменники, просвітяни, бібліотекарі.

Ось тільки кілька з багатьох відгуків на нову збірку:

Раїса Скорик:
Щиро вітаю, пані Людмилочко! Презентації Ваших книг завжди є Святом української мови та змістовної поезії!
Зичу нових читачів новій книзі! Дякую за дбайливе, напоєне світлою енергією, прекрасне українське Слово, Людмило Валентинівно. А тим більше в ці нелегкі дні воно є тривким, сильним, вдалим дороговказом, підтримкою та однією із найсильніших зброй для оберегу і захисту нашої української державності. І Ваша нова Книга теж є сильним підтвердження суверенності нашої України. Розвивайся, мово українська, живи і дбай про нас, носіїв українського слова і мовлення.)
Дякую за книгу!

Анна Коршунова:
Сьогодні поетеса Людмила Ромен презентувала нову збірку. Ні, не так. Геніальну збірку. Щоб зрозуміти, яке натхнення, знання мови й праця стоїть за цими рядками, візьміть аркуш, ручку і спробуйте написати речення, у якому більше десяти слів, але за умови, що всі вони починаються на одну букву і увесь цей ряд не просто випадковий підбір, а має логіку і сенс. Просто поекспериментуйте…
У цій збірці 250 сторінок. 250 сторінок унікальних віршів-тавтограм! Це прекрасні, глибокі, чуттєві вірші, які треба читати дозовано, вслухаючись у кожне слово, пірнаючи в образи. Це мовний космос…

Людмила Сергієнко:
Радіємо за Вас, цінуємо Талант, глибоку відданість Слову. Кожне слово бринить, бентежить, виграє, голубить, закликає, милує слух і просто закохує в Вас! Низький уклін за Вашу нелегку і в той же час благородну справу! Нехай результати сродноі праці окриляють, підносять до вершин ще мало впровадженої творчості! Людмило Валентинівно , для мене – Ви новатор, зачинатель, першопроходець! Насправді, напрямок віршування не надто поширений, але надто цікавий. Ваша збірка – геніально-унікальна. Здоровʼя, визнання і насолоди від творчості! Високо ціную!

Лідія Рижкова:
Гарна новина. Хто придбає незвичайну книжку – матиме раритет – скарб для нащадків. ДЯКУЮ, Аню, написала правдиво і щиро. Друзі! Книга Людмили Ромен- подія в Українській літературі. Знавці- критики, долучайтеся. Подібного не знайдете ,крім нашої рідної мови.
.. Поширюйте! Даруйте.Збагачуйтеся скарбами української Поезії.
…Колись Суми для космічної галузі з ювелірною точністю виготовляли полюсний наконечник. Без нього ракета не стартувала. Книжка тавтограм – той же ‘полюсний наконечник ” для польоту спраглих в диво- космос МОВИ УКРАЇНИ.
Вітаю, Суми! Ви знову у форватері:)

Світлана Бідна:
Збірка тавтограм унікальна, як і унікальний поетичний дар натхненної і залюбленої в красу і силу слова Людмили Валентинівни! Нехай ці важливі досягнення стануть стартом до омріяних, виплеканих, а потім підкорених нових вершин космічно-поетичного Олімпу! Миру і перемоги, світла і натхнення, здоров’я і процвітання! Пишаюся!!! Радію!!! Обіймаю!!!

Неля Кубатко:
Щиро вітаю, здоров’я і натхнення !🌺🌹🌺 Книга шедевральна, дякуємо, що подарували для наших читачів, чекаємо Вас , на презентацію у нашій бібліотеці !!!

Леся Королик:
Пані Людмилочко! Вітаю! Яка цікава й одночасно потрібна книга в наш час! Ми так мало знаємо синонімів до маловживаних слів! Це не тільки сюрприз – це справжній дарунок для нас, українців! Уявляю , скільки праці, Ви, пані Людмило вклали , у цю книгу! Безцінний скарб!

Лідія Рижкова:
Вітаю від імені всіх столичних земляків чудову поетесу пані Людмилу Ромен. Нова книжка – вагомий внесок у скарбницю літератури України. Народжена в час війни, Книга переживе всі випробовування й стане ” снайперським” , важливим доповненням до успіхів захисників рідної землі на передовій. Дякуємо колективу бібліотеки за таку цікаву і актуальну презентацію.Нових вам творчих успіхів і якнайшвидше – омріяної Перемоги. Слово України – криця України в борні проти окупантів!

Ганна Петренко:
Радію за Вас, пані Людмило, бо завершено великий і важливий етап роботи, і ось він– результат Вашої невтомної творчості зі СЛОВОМ!
Радію за поціновувачів рідної мови, бо це видання– справжній скарб для них!
Тут відкриття і знахідки- чи не в кожному рядочку.
Перефразовуючи Івана Франка, пірнаймо в глибини нової збірки,щоб ,,дивнії перли” виносити…
Щасливого плавання тавтограмам у бурхливому морі читацьких емоцій і почуттів! Красно дякую!

Залиште відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *