Жіночий клуб «Діалог»

Жіночий клуб “Діалог”

Хтось з великих сказав, що коли у календарі немає нічого, а душа прагне свята, то потрібно придумати маленьке свято і відзначити його. Саме таке свято відбулося у бібілотеки філії №2 для жіночого клубу «Діалог». Вона відома українська поетеса, художниця, композитор, лауреат кількох літературних премій, автор 13 збірників, член Національної спілки майстрів народного мистецтва.
Також Людмила Ромен (Шевченко) – одна з найактивніших громадських діячок Сумщини. Вона одна із засновників та організаторів краєзнавчо-літературно-мистецького товариства «Спадщина» в Сумах та обласної організації Всеукраїнського жіночого товариства ім. Олени Теліги.
Та якою б діяльністю вона не займалася, поезія завжди була на першому місці. Присутні ознайомилися із новими збірками поезії «Місто моєї долі», з першою книгою «Арані: трилогія: Срібне коло Місяця» ( яка вийшла в 2019 році), збірка «Поезія- вона рятує націю». Зустріч пройшла в теплій, душевній атмосфері, її вірші присвячені українській родині, виплеканій в народних традиціях, не залишили байдужими всіх присутніх.
Висловлюємо щиру подяку, поетесі Людмилі Ромен!!!!!!!
Сподіваємося на подальші зустрічі.

Юля Заговора

Залиште відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *