Зустріч шанувальників поезії

Білопілля. Зустріч з шанувальниками.

У літературній вітальні Білопільської публічної бібліотеки імені О. Олеся щойно закінчилася зустріч шанувальників поезії з талановитою сумською поетесою, членом Національної спілки письменників України, лауреатом літературних премій ім. О.Олеся, Анатолія Погрібного Людмилою Ромен.
Захід розпочався віршем Людмили Ромен «Олесеве сонце» у виконанні Нелі Цукан під супровід мелодії скрипки Олени Олексієнко, викладача Білопільсько музичної школи. Людмили Ромен презентувала глядачам збірку « Скрипка сонця», щиро даруючи білопільцям поезії свого серця, ліричні пісні, музичні твори в авторському виконанні. В залі панувала така чарівна атмосфера, що час промайнув непомітно і аж надто швидко. Півтори години пролетіли неначе одна мить. Учасники заходу дякували Людмилі Ромен за чудові хвилини зустрічі з прекрасним. Приєднался до вітань поетесі і начальник відділу культури, спорту та туризму Лариса Зарко, директор бібліотеки Галина Маценко, директор центру культури і дозвілля Людмила Калиновська.

Наталія Клепальська

Міжнародний День рідної Мови сьогодні провела у Білопіллі, представляючи творчість Олександра Олеся: у слові, музиці і пісні! Зустріч пройшла чудово! Тепла, щира, творча! Дякую всім, хто долучився і допоміг провести це Свято! Особливо вдячна за реалізацію мого задуму – щоб зустріч почалася зі СКРИПКИ, красивої мелодії, душі СКРИПКИ! Бо і збірка має назву “СКРИПКА Сонця” – скрипка душі Поета і України! І прекрасну мелодію виконала викрадач музичної школи по класу скрипки. (Не знаю прізвища, хтось додасть). Дякую Вам за СКРИПКУ. Це для мене було особливим, так і передайте. Поки їхала до Сум, а вже на ФБ помістили інформацію про дійство.
Вітаю всіх зі святом! Шануймося і любім рідне Слово!

Людмила Ромен
21.02.2020

Фоторепортаж зустрічі:

Залиште відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *