Минув ще один рік повномасштабної російсько-української війни… 2023 рік нашої незламности і стійкости! Страшні людські втрати… зітерте прикордоння Сумщини, зруйновано
![Ромен](https://lyudmila.romen-sula.org/wp-content/uploads/2024/01/romen-750x400.jpg)
Минув ще один рік повномасштабної російсько-української війни… 2023 рік нашої незламности і стійкости! Страшні людські втрати… зітерте прикордоння Сумщини, зруйновано
Ніч яка, Господи, місячна, зоряна!.. Михайло Старицький. Звечоріло. Засіявся зернятками-зорями звід, замиготіли, заясніли знаки зодіаку. Задивилася залюблено: зорі завжди заворожують,
Слова і музика Людмили ГУДКОВОЇ-РОМЕН Українські збройні сили – Наша гордість, честь і слава! Щоби добре нам служилось, Щоби мир
Не малюй мене, осене, сріблом – Хай не важать літа Терези: Нам було і багато, і бідно, Причащалося нам від
Слова Олександра Олеся. Музика Людмили Ромен. Ой, навіщо мені листя, Коли вже іде зима, Коли холодно вже стало І пташок
Слововилив Людмили Ромен Слово є Бог! – найтихіша молитва, Від першопредка ти мій оберіг Людмила Ромен Щастя – то «альфа